KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 17177013
nr 1717 7013
Jorgo Krallis
(f. 1937)
Färgetsning, Jorgo Krallis (f. 1937), Signerad, numrerad 11/100, "Fiskis". Bildmått: 10x9, yttermått inklusive ram: 28x25 cm
Jorgo Krallis, född 1937 i Thessaloniki, Grekland, målare och grafiker.
måndag 18 augusti 2025
kl 20:56:44
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis
Jorgo Krallis
Läs mer om Jorgo Krallis
nr 1717 7013
Jorgo Krallis
(f. 1937)
måndag 18 augusti 2025 |
Jorgo Krallis